Новини

Батьки Стерненка заявили про переслідування

Під будинком, у якому живуть батьки засудженого на 7 років активіста Сергія Стерненка, чергують “особи з камерами”. Вони називаються журналістами, чекають їх під дверима без попереднього узгодження та ходять по сусідах.

Батьки Сергія вже викликали поліцію. І писатимуть заяви про цькування і переслідування як “журналістами”, так і деякими брехливими сусідами. Про це прихильники Стерненка повідомили у Telegram-каналі.

“Протягом останніх декількох днів батьків Сергія і їхніх сусідів тероризують особи, які називають себе “журналістами”. Вони чекають їх під дверима без попереднього узгодження та ходять по сусідах, намагаючись з’ясувати деталі особистого життя, що не має ніякого стосунку до справи, у якій засудили Сергія”, – сказано в повідомленні.

Прихильники Стерненка зазначили, що серед цих людей є співробітники проросійського телеканалу “Наш”.

Також зазначається, що в будинку, крім батьків Сергія Стерненка, живуть троє його неповнолітніх братів і сестер.

23 лютого Приморський райсуд Одеси відправив за ґрати проукраїнського активіста Сергія Стерненка через справу 6-річної давнини щодо викрадення депутата Комінтернівської райради Одеси Сергія Щербича. Його, за свідченнями самого ж депутата, катували та вимагали скласти мандат. Крім Стерненка, вирок отримав його соратник Руслан Демчук. Їх визнали винними у викраденні людини, розбої та незаконному поводженні зі зброєю. Але термін відповідальності за статтею щодо викрадення вже збіг. За двома іншими статтями обох ув’язнили на 7 років і 3 місяці. Прокуратура просила для них по 8 років.

Leave a Comment