Важливо Новини

Україна з 1 березня проіндексує пенсії: на скільки збільшать виплати

Кабінет міністрів схвалив рішення про індексацію пенсій. Виплати зростуть на 11 відсотків з 1 березня. Про це інформує Мінсоцполітики. Уряд затвердив показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11%.

“Це відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення (5 %+17%) /2)”, − йдеться в повідомленні.

Зазначається, що: пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей. розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 грн. підвищується мінімальна пенсійна виплата до рівня 2 200 грн особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків).

Leave a Comment