Новини

Депортували всіх: фірма в Польщі нелегально працевлаштовувала українців

Семеро українців повинні виїхати з Польщі, бо працювали тут нелегально — а все через недобросовісного працедавця.

Про це повідомили співробітники прикордонної служби, пише Волинь 24 з посиланням на inPoland. Особам також не буде дозволено в’їжджати до Шенгенської зони протягом наступного року. Як виявилося, іноземці незаконно виконували роботу в кур’єрській компанії з Тарнува, президентом якої є 28-річний поляк.

Проти нього буде порушено кримінальне провадження. Йому загрожує штраф від 3000 до 30 000 злотих.

Співробітники прикордонної служби перевірили одну з кур’єрських компаній, розташовану в Тарнуві. Перевірка охопила робочу документацію 14 громадян України.

У результаті було затримано 2 жінки та 5 чоловіків. Іноземці незаконно виконували роботу без дозволу передбаченого законодавством, трудовим договором чи цивільно-правовим договором, укладеним у письмовій формі.

Крім того, декілька з них були працевлаштовані на інших умовах, ніж це було вказано у заяві про доручення роботи іноземцю. Для кожного з 7 громадян України командуючий прикордонною охороною в Тарнуві виніс рішення, яке зобов’язує іноземців повернутися до України, з річною забороною на в’їзд на територію Республіки Польща та інших країн Шенгенської зони.

Leave a Comment