Новини

«Лікарці нічого не буде»: юристка щодо стоматолога, яка застосовувала силу до дітей у медкабінеті

Як стало відомо, рівненська юристка Юлія Щербяк прокоментувала можливі наслідки, які чекають на дитячу  стоматологиню Інну Кравчукяка жорстоко поводиться з дітьми.

Правозахисниця переконана, що оприлюднене відео має іншу мету, аніж захистити дітей і застерегти батьків. За словами юристки, після того, як вона прокоментувала відео, де Інна Кравчук, знущається з дітей, вона отримала образи в месенджер, які одразу видалила, не читаючи.

Образи від незнайомих людей підтверджують мою ідею, що оприлюднення відео має іншу мету, аніж захистити дітей і застерегти батьків.

До слова, Юлія Щербяк вирішила написати власний прогноз щодо цієї ситуації.

“Лікарку НЕ притягнуть до кримінальної відповідальності, їй не світить ніякий СУД та ВИРОК.Це лише інформаційний вибух, наслідком якого максимум, що можливо – припинити ліцензію на 1-2 роки. Бо щоб була кримінальна відповідальність, мають бути негативні наслідки у вигляді «ШКОДИ».

Тобто, якщо синці на шиї, то свідки або відео, заподіяння цих синців саме цій дитині.В сукупності компрометуючі відео 6-місячної давності, покази осіб, які не були очевидцями, не можуть стати підставою кримінальної відповідальності. Таку справу «розвалить» у суді досвідчений адвокат, а виправдальних вироків нікому не потрібно.

Довести причиновий зв’язок між шкодою ПСИХІЧНОМУ здоров’ю та діями – практично неможливо.Роками в місцевому суді розглядаються медичні злочини, де настала смерть пацієнтів і, як би нам не було прикро, але результатів немає.Це не означає, що все пропало і всі продажні. Це лише означає, що, наймовірніше, лікарка НЕ понесе кримінальної відповідальності. Бережімо своїх дітей! “, – зазначила Юлія Щербяк.

Leave a Comment