Волинь Новини

З майже тисячі звільнених працівників РДА на Волині працевлаштують лише третину

909 людей підлягають вивільненню з районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Про це Суспільному розповів директор обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Працевлаштують в інші органи влади лише 271 працівника.

Найбільше: 88 працівників скоротять в Горохівській РДА, 86 осіб втратять роботу в Ківерцівській райадміністрації. Найменше – 16 осіб вивільнять зі штату Луцької РДА.

На початку січня працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад, розповіла начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк. Вивільнення працівників розпочнеться 6 лютого і триватиме до кінця березня.

В обласному центрі зайнятості очікують, що до них звернуться 552 звільнених чиновники.

“Більшість з них претендують на максимальний розмір допомоги по безробіттю, який нині становить 9 108 гривень”, – розповів Роман Романюк.

Суспільне поспілкувалося з працівниками Рожищенської РДА. Там скороченню підлягають 84 працівники. За даними центру зайнятості лише 38 з них працевлаштують в ОТГ чи інших структурних підрозділах.

Станом на 29 січня в управлінні Держпраці Волині розглядають 5 звернень щодо порушень законодавства про працю, розповіла заступниця керівника Оксана Рубльова.

Leave a Comment