Волинь Новини

Муніципали заявили, що знову будуть зносити кіоски

У департаменті муніципальної варти заявили, що 2021 року продовжать демонтаж незаконних торгових кіосків у Луцьку на території автостанції №1, що на вулиці Конякіна, 39.

Про це йдеться у повідомленні на їхній сторінці у фейсбуці.

«07.10.2016 року виконавчим комітетом Луцької міської ради було прийнято 21 рішення про демонтаж незаконно розміщених тимчасових споруд – торгових кіосків на вул. Конякіна, 39 (територія автостанції №1)», – нагадують у департаменті.

Після цього, у 2016-му та 2018 роках, вони демонтували 8 кіосків.

Однак частина власників тимчасових споруд не погоджувалася з рішеннями виконавчого комітету та звернулись до суду.

«Судова тяганина тривала не один рік, багато справ дійшли до Верховного Суду. Департаментом муніципальної варти та виконавчим комітетом міської ради було виграно судові справи щодо кіоску підприємця Алгулієвої Джаміли Мухтар Кизи; кіоску підприємця Оксенчука В.В.; кіоску «Чудопіч» підприємця Веніславської Н.В.; павільйону «Соломійка» Ковельського хлібзаводу», – розповіли у департаменті мунварти.

За інформацією муніципалів, зараз на вказаній території розміщується незаконно 12 кіосків.

«Тому невдовзі в 2021 році департаментом муніципальної варти буде продовжено раніше розпочаті роботи щодо демонтажу усіх незаконних торгових кіосків на вул. Конякіна, 39 (територія автостанції №1)», – заявляють у департаменті.

Leave a Comment