Новини

Невідомі розстріляли підлітка: потрібна допомога. ФОТО.

Як стало відомо, 21 січня до лікарні потрапив 11-річний мешканець Тернополя.
Травми хлопчик отримав під час катання на санках поблизу ЗОШ №27. За попередніми даними, травми були схожі на опіки від петарди.

Однак медики діагностували у пацієнта множинні поранення по всьому тілу, ймовірно спричинені вогнепальною зброєю. Ймовірно, дробовика.

Під час операції у Тернополі з ран дитини медики вилучили понад 30 сторонніх тіл, схожих на дробини, які травмували і внутрішні органи.

Пацієнт потребував ще одного хірургічного втручання, тож вночі його доправили до столичної лікарні. Там дістали ще понад 10 осколків.

“Син катався на санках разом із сестрою, вона травм не отримала. Дріб у Максима по всьому тілу! Малому хтось вистрілив у спину під час прогулянки біля школи”, – каже батько дитини Ярослав Капустяник.

Зараз родині Максима потрібна термінова фінансова допомога, аби врятувати хлопчика, повідомляє сайт zz.te.ua.

Номер банківської картки батька – Капустяника Ярослава:

4149 6293 1549 5515

5168752000709702

Поліцейські наразі встановлюють усі обставини інциденту. Обстежують прилеглу територію, встановлюють можливі траєкторії руху кулі, що травмувала малолітнього та перевіряють наявну зброю у мешканців прилеглих будинків.

Якщо ви стали свідком цієї події, або вам відома інформація, яка допоможе встановити особу зловмисника, телефонуйте за номером у Тернополі (0352) 27-11-70 або на лінію 102.

Leave a Comment