Важливо Волинь Новини

У Луцьку мешканці мікрорайону не можуть дістатися домівки у годину пік

Мешканці мікрорайону Вишків у Луцьку скаржаться на проблеми з громадським транспортом.

Про це пише на сторінці у facebook депутат Луцькради від ВО “Свобода” Володимир Пшибельський, – передає ВолиньUA.

“Днями до мене як до депутата Луцької міськради звернулися мешканці мікрорайону Вишків. Люди нарікають на систематичні і постійні проблеми з роботою громадського транспорту.

Порушення графіку руху маршруток, які сполучають Вишків з іншими частинами міста, траплялися й раніше. Але тепер, у період карантинних обмежень, ситуація загострилася. Через те, що водії мають право заповнювати тільки сидячі місця, велика кількість лучан з Вишкова просто не має фізичної змоги виїхати чи повернутися додому у час пік.

Особливі претензії у людей – на маршрут 26. Уранці та увечері через незначну кількість автобусів люди не мають можливості добратися до роботи або з роботи. А в суботу і неділю на рейс виходить дві маршрутки і лише до 16.00. Трапляються випадки, коли водії не зупиняються на зупинках навіть при наявних сидячих місцях. А люди змушені мерзнути і запізнюватися на роботу. Це неприпустимо!

Ситуацію можна було б виправити, якби у години пік, до прикладу, запустити додаткові рейси маршруту 26. Для вирішення зазначеної проблеми я підготував депутатське звернення”, – написав депутат.

Leave a Comment