Волинь Новини

У районі на Волині в перші чотири дні нового року народилося 11 немовлят – і всі хлопчики

Першого маленького богатиря вагою 3900 грамів та зростом 54 сантиметри назвали Левом.

Про це пише Район.in.ua з посиланням на сайт газети Полісся.

Новорічна ніч для медперсоналу пологового відділення видалася більш-менш спокійною. Перша породілля, жителька міста 25-річна Галина народила малюка 1 січня у другій половині дня, вдруге ставши мамою. Потішивши сім’ю Галини та Андрія Давидюків із Каменя-Каширського.

А загалом у перші чотири дні 2021-го народилося 11 немовлят, і всі – хлопчики.

Малюк хоч і не в новорічну ніч з’явився, проте став непередбачувано найдорогоціннішим новорічним подарунком для батьків. Бо ж, по-перше, спочатку вони налаштовувалися, що матимуть дівчинку, і лише на 35-му тижні вагітності були приємно вражені новиною, що все-таки народиться хлопчик.

А, по-друге, малюк сам обрав день появи на світ (за підрахунками лікарів це мало статися на тиждень раніше).

До речі, як зазначає завідуюча акушерсько-гінекологічного відділення Оксана Мартинюк, Лев дав досить непоганий старт народжуваності в районі. За ним у перші чотири дні 2021-го народилося ще 10 немовлят. І всі – хлопці.

А поповнилися родини у Раків Лісі, Мельниках Мостище, Бузаках, Нуйно, Кримному… Хтозна, та з таким стартом можливо і фініш буде рекордним.

Зазначимо, що у році, який минув, в акушерсько-гінекологічному відділенні Камінь-Каширської ЦРЛ народилося 739 діток. Це на 40 більше, ніж позаторік.

Leave a Comment