Волинь Новини

Водопостачання в Луцьку частково відновили: завтра продовжать ремонт

Водопостачання в районі вулиці Винниченка у Луцьку вдалося відновити.

Про це інформують на сайті Луцькради, пише Волинь24 з посиланням на ІА Волинські Новини.

Проте 5 січня подачу води зупинять із 9:00 до 17:00 для продовження ремонту.

Роботи з виявлення прихованого аварійного місця пориву в районі вулиці Винниченка триватимуть усю ніч і продовжаться завтра. Наразі водопостачання в оселях мешканців повністю відновлено.

Жителів вулиці Винниченка і прилеглих територій просять подбати про запаси води на завтра, оскільки 5 січня, у зв’язку з продовженням аварійно-відновлювальних робіт, водопостачання буде зупинено із 9:00 до 17:00.

Нагадаємо: вчора, 3 січня, у зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на вулиці Винниченка, 26, було тимчасово зупинено водопостачання в районі вулиці Винниченка і на прилеглих вулицях. Через аварійний прихований порив на магістральному водогоні було затоплено інженерні комунікації електропостачання та зв’язку. Працівники аварійних бригад оперативно провели локалізацію витоку. Ушкодження мереж призвело до зупинки водопостачання на вулицях Винниченка, Яровиця, Івана-Франка, Сверстюка, Залізнична, Сільська, частково Стрілецька, Потапова, Залізняка, Кондратюка, Тесленка, Кооперативна, гуртожиток ВНУ на Потапова, 8.

Leave a Comment