Волинь Новини

Ексдепутат Луцькради планує зняти свій серіал та працює над сценарієм

Ексдепутат Луцькради, адвокат, очільник Одеської кіностудії Андрій Осіпов має намір зняти серіал за мотивами своєї першої художньої книги “З  особливою жорстокістю”.

Про це Андрій Осіпов розповів під час презентації свого другого роману “Зґвалтоване кохання” у Луцьку, – передає ІА Конкурент.

Презентація юридичного роману “Зґвалтоване кохання”, за який автор отримав відзнаку Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”, відбулася сьогодні, 27 грудня, в культурному центрі Passage Interdit. Модерував зустріч депутат Луцької міської ради Андрій Лучик.

У романі “Зґвалтоване кохання” читач знову зустрічає адвоката Никанора Скрипника, головного героя першої книги автора – “З особливою жорстокістю”.

Після розмови про історію написання книги, її ідею, прототипи персонажів та джерела натхнення учасники заходу мали можливість поставити запитання автору. Оскільки Андрій Осіпов як очільник Одеської кіностудії вже багато років причетний до кіноіндустрії, логічним було питання про екранізацію його творів.

Тож Андрій Осіпов зізнався, що нині триває робота над сценарієм за мотивами його першої художньої книги “З  особливою жорстокістю”. З його слів, це буде телесеріал, проте його сюжет відрізнятиметься від книги.

Наразі автор не готовий говорити про те, хто з українських акторів зміг би зіграти головного героя. Проте сказав, що все ж є два актори, які, на його думку, могли б зробити це, – Вячеслав Довженко та Олег Карпнеко.

Leave a Comment