Новини

Українцям відмовляють у субсидії через малу зарплату: що робити

Киянці Валентині відмовили в субсидії через зарплату, яка менша за мінімальну. В органах соцзахисту пояснюють: щоб отримати допомогу на оплату комуналки, потрібно платити податки і внески хоча б із мінімалки.

Як пише видання “Сегодня”, Валентина через карантин залишилася без доходу. Щоб перезимувати і не влазити в борги, звернулася по субсидію. Через два місяці отримала офіційну відмову. Причина – її заробітна плата менша за мінімальну.

У Міністерстві соціальної політики пояснюють: ті, хто не платить податків та єдиного соціального внеску, не можуть розраховувати на державну допомогу. Однак кожен випадок індивідуальний. Тому остаточні рішення ухвалюють спеціальні комісії на місцях.

З перевіркою приходили й до Валентини. Свіжого ремонту або нових меблів в акт перевірки комісія не внесла. То ж чому отримала відмову – киянка не розуміє. Але опускати рук не варто, каже адвокатка Наталія Гнатуш. Треба вимагати ще протоколу рішення комісії. З повним пакетом документів можна звертатися до юристів. Головне – порахувати, чи не обійдуться послуги юристів дорожче, ніж сама субсидія.

Leave a Comment