Волинь Новини

Заступник голови облради – Григорій Пустовіт побував у ролі Святого Миколая

35 дітей із сімей загиблих учасників АТО/ООС, які проживають у Луцькій міській територіальній громаді отримали подарунки з нагоди Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічно-різдвяних свят. Кожна така родина перебуває під соціальним патронажем управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Про це повідомляють на сайті Волинської облради.

Вручення подарунків дітям сучасних українських Героїв вже стало доброю традицією. Тож 23 грудня у приміщенні Палацу урочистих подій Луцька  відбулися “Різдвяні зустрічі”, в рамках яких діти та дружини загиблих військовослужбовців зустрілися із заступником голови обласної ради Григорієм Пустовітом.  Він жартома сказав, що прибув на свято за дорученням Святого Миколая та передав вітання дітям та їхнім мамам від голови обласної ради Григорія Недопада та Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

«Я прийшов сюди, бо мені сказали, що тут зібрались кращі діти Луцька – дуже виховані, чемні, слухняні, дисципліновані, які допомагають мамам, гарно навчаються, ну просто прекрасні діти. За це, кожному із вас Святий Миколай приготував подаруночок, адже він дуже любить дітей і робить все для того, щоб кожна дитинка відчула цю любов», – сказав він.

Григорій Пустовіт також  привітав усіх присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав міцного здоров’я, щастя, добра і гарного настрою. А ще він виконав приємну місію та вручив малечі солодкі подарунки від обласної ради, а також святкові набори від муніципалітету Луцька. Дружини  загиблих бійців отримали до свят продуктові набори від Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна».

Святковий настрій учасникам зустрічі створили вихованці центру дитячої та молодіжної творчості «Диво» під керівництвом Іванни Горбачук, які підготували  музичну виставу про Святого Миколая.

Leave a Comment