Волинь Новини

Погуляйко хотів бачити мером Недопада

Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко розповів, що вважав Григорія Недопада гідним посади Луцького міського голови і навіть рекомендував його кандидатуру. Втім, пізніше він зробив висновок, що Недопад не здатен самостійно приймати рішення.

Про це йшлося в ефірі Громадського Інтерактивного Телебачення.

«Я вважав, що він нормальна, порядна людина. Коли мене, як голову ОДА, попросили надати кандидатуру мера міста Луцька, я першого, кого подав, – це Недопада. Я вважав, що він порядний, що він може самостійним бути, самостійно приймати якісь рішення. Слухати і чути волинян. Ні. Не чує він волинян, він чує тільки Рубльова (народний депутат України), і виконує тільки те, що він каже. Він не думає, чи це правильно, чи неправильно», – вважає голова ОДА.

Григорій Недопад, як новопризначений голова Волинської обласної ради, за словами Погуляйка, жодного разу не виходив із головою ОДА на контакт на відміну від його попередниці Ірини Вахович.

«Вона чула нас. Був конструктивна. З обласною радою ми працювали пліч-о-пліч і в нас все було добре. Повірте мені, ми все вирішували і працювали на благо волинян, на благо Волині», – сказав голова Волинської облдержадміністрації.

 

Leave a Comment