Волинь Новини

Погуляйко жорстко «проїхався» по депутатах Волинської обласної ради

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко жорстко “проїхався” по депутатах Волинської обласної ради.
Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.
“Цієї осені Волинь, як і інші регіони, отримала новообраний депутатський склад обласної ради. І чесно кажучи, сподівався на ефективну співпрацю та конструктивний діалог заради того, для чого кожен з нас сьогодні обіймає свої посади – заради розвитку області та добробуту волинян.
Однак, не так сталося, як гадалося. Маємо інший факт «продуктивної» роботи новообраної обласної ради – сьогодні відбудеться позачергова сесія, яку зібрали за два дні. Бо ж потрібно вирішити дуже важливе питання для розвитку регіону – послухати звіт голови ОДА про виконання бюджету.
У мене питання до депутатів – а де ви були, коли потрібні були кошти на страхування волинських медиків, або коли обвалилася будівля Горохівського психоневрологічного інтернату? І це лише кілька питань з переліку тих, які потребували негайного вирішення! До слова, інтернат ваша комунальна власність. Цікаво, чи хоч один депутат побував там?
І не хвилюйтеся, зусиллями команди Волинської ОДА медики застраховані. Але коли потрібні були кошти на їх страхування, і допомога депутатів обласної ради справді була дуже потрібна – сесія не збиралась, ні за два дні, ні за тиждень.
Хоча під час передвиборчої кампанії ви усі були великими експертами, «били себе у груди» і розповідали, як правильно боротися з протидією поширення COVID-19, та як використовувати «ковідні» кошти. Чомусь тепер вас це не цікавить.
Зрозуміло, що легше йти по телеканалах і розповідати про свої «великі» справи, ніж прийти в кабінет до голови ОДА, чи хоча б зателефонувати та скоординовано вирішити спільні важливі питання.
До речі, на засідання сьогоднішньої сесії Волинської обласної ради мене не запросили. І взагалі у голови ОДА є робочий графік, який формується не за два дні, а у понеділок про скликання сесії ще не йшлося.
Прикрим є незнання посадовими особами місцевого самоврядування чинного законодавства, відповідно до якого голови місцевих державних адміністрацій щороку звітують перед відповідними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень за відповідний календарний (бюджетний) рік після його завершення, а саме в році, наступному за звітним.
І я обов’язково прозвітую перед депутатським корпусом про виконання бюджету 2020 року, однак, не раніше січня – лютого 2021 року, зокрема, лише після виконання бюджету за 2020 рік та його затвердження Міністерством фінансів України”, – йдеться у дописі.

Leave a Comment