Новини

Хірурга-педофіла засудили на 15 років за зґвалтування 312 дітей

У Франції засудили до 15 років тюрми хірурга-педофіла, який десятиліттями ґвалтував дітей, переважно своїх пацієнтів.

Суд над 70-річним ексхірургом відбувся в місті Сент, повідомляє gazeta.ua.

Про злочини Жоеля Ле Скуарнека стало відомо 2017-го. 6-річна дівчинка, сусідка лікаря, поскаржилася мамі, що 70-річний чоловік роздягав її до гола. Жінка повідомила поліцію.

У будинку чоловіка провели обшук і знайшли, серед іншого, понад 300 тис. порнографічних фото з дітьми. Шокуючими свідченнями стали щоденники Жоеля з описами сексуальних злочинів. Поруч з іменами дітей лікар писав, що з ними зробив. Так він задокументував злочини 1989-2017 років. Коли дійшло до суду, Ле Скуарнек наполягав, що це лише його фантазія.

У жовтні чоловіка звинуватили в зґвалтуванні 312 осіб в 1986-2014 роках. Більшість у той час були неповнолітніми. Слідчі встановили, що жертвами хірурга були дівчатка і хлопчики. Середній вік дітей – 11 років. Багато з них були пацієнтами різних установ, де практикував лікар.

З роками хірург розробив особливий спосіб приховати злочини. Вибирав жертв, які були одні в лікарняних палатах. Вибирав досить маленьких дітей, щоб не могли пригадати чи зрозуміти, що діється. Переконував, що розбещення і зґвалтування – частина лікування. Деякі жертви під час наруги були ще під наркозом після операції.

70-річного ексхірурга суд визнав винним в зґвалтуванні та сексуальному насильстві. Під час суду Жоель зізнався також у зґвалтуванні своїх двоюрідних братів. Йому присудили 15 років тюрми, а ім’я внесли в список осіб, які вчинили злочини на сексуальному ґрунті.

Leave a Comment