Важливо Волинь Новини

Ексмер Ковеля до депутатки: «Думайте трохи башкою»

Сьогодні на другому пленарному засіданні першої сесії Ковельської міської ради восьмого скликання під час обговорення кандидатури на посаду секретаря ради виникла словесна перепалка між депутатами від «Батьківщини» та «Сили і честь».

Як повідомлялося напередодні, бути секретарем претендувала депутатка від фракції «За майбутнє» Оксана Багнова, безпартійна, директорка закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 «Золота рибка», – передає Ковель медіа.

Сьогодні на сесії вона виступила перед депутатським корпусом з промовою, розповіла про себе та плани на майбутній керівній посаді. Питання до неї почала ставити колишня секретар ради Віра Федосюк з «Батьківщини», а ексмер міста Олег Кіндер, який в іпостасі депутата сидів поруч, поцікавився в Оксани Багнової, чи вона на посаді секретаря теж буде «постійно читати спічі зі смартфона».

Слова про «спічі зі смартфона», очевидно, викликали неабияке невдоволення у депутатки Галини Стасюк з фракції «Сила і честь».

Гарний виступ, не можу нічого сказати, хоча, як каже Олег Кіндер, із смартфорна. Олеже Олексійовичу, ви завжди біля пам’ятника Шевченку з бумажки читаєте. Це ганьба! Хоча взяти Броїла (колишній голова районної ради Андрій Броїло, – ред.), він завжди гарно говорить. Шановна майбутня пані секретар! Я хочу вам побажати, чесно скажу, щоб ви не ділили людей. Щоб ви не ділили депутатів. Щоб ви не робили, так як робила Федосюк, коли вона нас з людьми виганяла із 316-го кабінету (зала засідань виконкому). Просто об’єднуйте всіх. Да, ми всі різні. Коли я приходжу з бідними людьми, які не можуть щось вирішити, і Вєра каже: «Вийдіть звідси, бо я закриваю 316-й кабінет». То просто давайте будемо людьми – сказала Галина Стасюк.

Такий виступ уже обурив Олега Кіндера, який згадав і Галину Стасюк, і Оксану Багнову, котра перед тим побажала, щоб цей депутатський корпус був кращим за всі попередні.

Пані Стасюк, якщо, вибачте, у вас немає десь мізгів, то я можу вам допомогти. Питання в тому, що коли проходять офіційні заходи, тоді міський голова, який виходить і в тому числі до пам’ятника Шевченку, він дає промову, яку йому готовить і в тому числі відділ внутрішньої політики. А те, що людина вміє багато говорити і нічого не робити, то це інше… А якщо вам щось не подобається в роботі попередньої каденції, то потрібно було написати заяву та й піти, якщо вам дуже не нравився Кіндер. Я ще можу багато що наговорити, але знаєте, що просто-на-просто, коли ви говорите, то думайте трохи башкою – заявив Олег Кіндер.

Відповідь не забарилася. З фракції «Сила і честь» слово взяв Ігор Пініс, а після нього – Микола Печенюк.

Ігор Пініс у репліці до Олега Кіндера сказав, що останнього ще минулого скликання закликали утриматися від таких випадів, які той собі дозволяв, ображати колег-депутатів.

Ображати ми теж гарно вміємо. Якщо ви цього хочете, ми це будемо робити – застеріг Ігор Пініс.

Пан Олег! Я звертаюся до вас, Кіндер. Ви дуже грамотна людина, освічена. Я вас попрошу: більше не ображайте депутатів, так як робили в тій каденції, коли були міським головою. Ведіть себе чемно. Бо будете себе погано вести, значить будемо до вас приміняти якісь міри. Будьте нормальною людиною – мовив Микола Печенюк.

Попросила слово і Віра Федосюк. На її думку, все почалося з того, що саме Галина Стасюк першою її образила.

Якби Стасюк не почала з образ, зрозуміло, що ми б з Олегом Олексійовичем від свого імені образи б ніякі не говорили. Але Ігор Олексійович, якщо ваші члени фракції дозволяють собі такі непристойні слова і образи, то вибачте, ми будемо захищатися – попередила Віра Федосюк.

Leave a Comment