Волинь Новини

Що відомо про нового голову Ковельської районної ради, якому лише 29 років

Головою Ковельської районної ради став 29-річний В’ячеслав Шворак.

Згідно біографії, яку опублікували на сайті Ковельської районної ради, В’ячеслав Шворак народився 19 квітня 1991 року в місті Ковель, – передає Район.Ковель.

Має вищу освіту. У 2006 році закінчив загальноосвітню школу №12 міста Ковеля. У 2010 році закінчив Ковельський промислово-економічний коледж ЛНТУ за спеціальністю «Виробництво сільськогосподарських машин», здобув кваліфікацію «молодший спеціаліст – технік механік» та за спеціальністю «Бухгалтерський облік», має кваліфікацію «молодший спеціаліст – бухгалтер».

У 2013 році закінчив ПАТ «Вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом», здобув кваліфікацію «облік і аудит».

Трудова діяльність:

З 2010 року – приватний підприємець;

З 2020 року – голова Ковельської районної ради.

Громадська діяльність:

З 2015 року – був членом Радикальної партії Олега Ляшка. Голова постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.Ковельської районної ради сьомого скликання

З 2020 року – депутат Ковельської районної ради восьмого скликання.

Сімейний стан: одружений, має двох синів.

В'ячеслав Шворак з сім'єю

Згідно поданої електронної декларації за 2019 рік, В’ячеслав Шворак володіє одним житловим будинком у Ковелі, земельною ділянкою у Ковелі та у селі Старі Кошари.

Із транспортних засобів він він володіє «ЗІЛом» 1974 року випуску та легковим авто «Toyota Avensis» 2006 року випуску.

Щодо фінансового стану, то новообраний голова Ковельської районної ради задекларував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю, що склав більше 4,5 мільйонів гривень. Окрім цього, задекларував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю своєї дружини Ольги, яка заробила 1,4 мільйон гривень.

Leave a Comment