Важливо Новини

Лікарка сказала, де найбільший ризик заразитися коронавірусом на новорічні свята

Походи один до одного в гості на новорічні свята більш ризиковані в плані інфікування коронавірусом, ніж похід на ялинку.

Як сказала в коментарі ТСН лікар-епідеміолог Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк, краще просто погуляти по вулиці або сходити на каток, бо там люди на свіжому повітрі і на досить великій відстані один від одного, – пише obozrevatel.

“Єдине, що бентежить, так це походи людей в гості один до одного, тому що новорічні свята точно не обійдуться без гостей, без поїздок до бабусь і дідусів. Але, на жаль, це країна контролювати ніяк не може, тому залишається сподіватися на відповідальність кожної людини за свою сім’ю, тому що якраз таке перебування один у одного в гостях – воно більш ризиковане, ніж просто похід на ялинку”, – зазначила вона.

На думку лікарки, ходіння один до одного в гості викликає найбільший ризик інфікування.

“Ми ризикуємо побачити великий підйом захворюваності після новорічних і різдвяних свят не через ялинки, не через гуляння на вулиці, а саме тому, що все буде закрито і люди будуть ходити один до одного в гості”, – підкреслила Сояк.

Leave a Comment