Волинь Новини

У Луцьку відкриватимуть центр, де надаватимуть послуги реабілітації хворих після COVID-19

Інвестиційна компанія Volwest Group започаткувала новий проєкт мережі приватних медичних закладів «Клініка сімейної медицини «Біхелсі», – повідомляє Район.

Офіційне відкриття відбудеться у п’ятницю, 27 листопада, – повідомляють у медзакладі.

«Клініка сімейної медицини «Біхелсі» – це багатопрофільна сімейна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

В центрах клініки працюватимуть як лікарі загальної практики – сімейної медицини, так і лікарі вузької спеціалізації: кардіологи, невропатологи, дерматовенеролог, ендокринолог, гінеколог, судинний хірург, педіатр.

Також в закладі надаватимуть послуги ультразвукової діагностики на сучасному обладнанні компанії «Siemens».

Унікальністю клініки буде три аспекти:

  • Широке використання телемедичних консультацій, завдяки чому в пацієнтів буде можливість отримати онлайн-консультацію в провідних українських лікарів з Луцька, Тернополя, Львова та Києва.
  • Функціонування центру моніторингу здоров’я, в якому лікар матиме можливість дистанційно отримувати інформацію про стан здоров’я пацієнта, дані автоматично передаватимуться безпосередньо в електронну медичну карту.
  • Відкриття центру реабілітації хворих після COVID-19, в якому пацієнти зможуть отримати комплекс легеневих, психологічних, терапевтичних та інших реабілітаційних заходів.

 

Клініка працюватиме щоденно, щоб надавати якісну первинну і вторинну допомогу жителям та гостям Луцька.

Заклад є першим в мережі, загалом в планах Volwest Group є відкрити 100 медичних клінік

Leave a Comment