Новини

У Пенсійному фонді назвали найбільші пенсії

Згідно з даними на 1 жовтня поточного року, в Україні зареєстровано близько 11,2 млн пенсіонерів. Середня пенсія становить трохи менше ніж 3,5 тис. гривень. При цьому є пенсійні виплати, які перевищують середню пенсію в 4 і більше разів. Такі дані надали в Пенсійному фонді України (ПФУ).

Середні пенсії отримують ті пенсіонери, яким виплати оформлені за віком. Українці, які отримують пенсії з інвалідності, знаходяться в групі з меншими показниками — середні цифри в цій категорії не перевищують 2,6 тис. грн, а всього таких людей в нашій країні близько 1,5 млн. Трохи більше — близько 3 тис. грн — отримують пенсіонери, які оформлені в категорії «по втраті годувальника». Таких пенсіонерів в Україні трохи більше ніж п’ятсот тисяч осіб.

Найменші пенсії в категорії «соціальні пенсії» — в середньому це 1 729 грн. А ось найбільші нарахування в Україні знаходяться в категоріях «довічне грошове утримання суддів» — середня сума становить понад 52 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що пенсіонерам запропонували нову послугу: «Пенсія в смартфоні». Тепер всі дані майбутній пенсіонер зможе подавати онлайн. Ця розробка виконана в рамках запровадження автоматичного нарахування пенсії в Україні.

Також ми писали й про те, що Кабмін вводить надбавки до пенсій.

Leave a Comment