Волинь Новини

Посадовець, який вимагав у волинського підприємця $9 тис. хабара, відбувся штрафом

Посадовець Уктрасбезпеки, який у Києві отримав від волинського підприємця 9 тисяч доларів хабара за дозволи та ліцензії на міжнародні перевезення, за рішенням суду заплатить 52 тисячі штрафу.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, – передає ІА Волинські новини.

Так, хабарник обіймав посаду провідного фахівця відділу планування та звітності департаменту моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення Державної служби України з безпеки на транспорті.

Перебуваючи у тісних стосунках із службовими особами Укртрансбезпеки, які входять у склад конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ, він здійснював вплив на прийняття ними рішень щодо отримання цих дозволів. Відзначимо, що дозвіл ЄКМТ дає право перевозити вантажі по території 44 країн протягом року.

За свої «старання» посадовець Укртрансбезпеки вимагав 9 тисяч доларів хабара. Спочатку йому дали 500 доларів, а решту коштів він намагався отримати у київському кафе «Паштет» на проспекті Перемоги, 18. Однак був викритий правоохоронцями. Відзначимо, що за ці кошти він мав «порішати» дозволи трьом підприємцям.

Хабарник уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, яку суд затвердив. Тож йому призначили покарання у виді штрафу 3 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51 тисячу гривень.

Leave a Comment