Новини

“Місць у реанімації немає навіть для “блатних”: лікар відреагував на протести бізнесменів

У Чернівцях, котрі потрапили до “червоної” зони карантину, місцеві підприємці та ресторатори влаштували акцію протесту проти карантинних обмежень. Понад сотню місцевих бізнесменів зібралися біля будівлі обласної державної адміністрації.

Таким чином учасники акції долучилися до всеукраїнського протесту рестораторів, які сьогодні відбуваються в різних містах України, пише видання “Молодий Буковинець”.

Пікетувальники, зокрема, хочуть, аби влада скасувала всі обмеження у роботі ресторанів, надала грошову компенсацію кожному працівникові, який втратив роботу за час карантину, і компенсацію кожному підприємству, яке втратило прибуток за цей період.

Біля приміщення ОДА вони тримали в руках плакати із написами: “Працювати не злочин”, “Заплатіть за нас кредит”, “Нема роботи – нема податків”, “Нас мільйони! Дайте працювати”.

“Ми хочемо працювати, а нам не дають! Ми забезпечуємо своїх клієнтів антисептиками, створили умови для безпечної дистанції. То чому нас закривають? Ми вимагаємо, щоби ресторанам повернули нормальний режим роботи”, — сказала учасниця протесту Алла.

Тим часом лікар-анестезіолог Чернівецької обласної клінічної лікарні Андрій Аносов прокоментував акцію підприємців і емоційно звернувся до них через загострення ситуації із поширенням коронавірусної інфекції.

“Як же дістали тупаки й маніпулятори. Від часу залежить! Що пізніший час, то більший у відвідувачів ресторанів “градус”, менше страху і можливості для контролю! Вихідні — теж. Більшість людей у будні ходять сталими маршрутами і контактують із тими ж самими людьми. У вихідні непередбачено проконтактували — і понесли заразу звичним маршрутом. Схаменіться вже! Наразі вільних місць в обласній реанімації Чернівців немає. Взагалі, навіть для “блатних”, – написав медик на своїй сторінці у Facebook.

Leave a Comment