Важливо Новини

Лікарі розповіли про 3 фази розвитку COVID-19 і дали поради, як себе поводити

Система охорони здоров’я наразі дуже хитка, тому у багатьох людей не виникає бажання звертатися по допомогу до спеціалістів. Одні бояться заразитися під час походу у поліклініку, другі — бути госпіталізованими у погані умови, а треті — не отримати задовільного лікування. Щоб допомогти населенню зрозуміти свій стан та вчасно самоізолюватися, не наражаючи на небезпеку інших, лікарі детально розповіли про фази захворювання COVID-19, методику лікування та профілактики.

Так, місійна медична група спеціалістів повідомила, що через колапс системи охорони здоров’я, фахівці цієї галузі підготували список рекомендацій та дій по лікуванню коронавірусу. Повідомлення направлене на випадок, якщо ви не хочете ризикувати і відразу ж звертатися в лікарню.

Перевірити себе можна, звернувши увагу на свій стан. Медики називають наступні очевидні симптоми розвитку хвороби: свербіж в горлі сухість в горлі сухий кашель висока температура утруднене дихання втрата запаху і смаку СИМПТОМИ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ З ТРЕТЬОГО ДНЯ ПІСЛЯ ЗАРАЖЕННЯ ВІРУСОМ.

Інфекція, яка викликає хворобу COVID-19, проявляється кількома симптомами та має три фази розвитку.

ФАЗА 1. біль в тілі біль в очах головний біль блювота діарея нежить або закладеність носа палаючі очі печіння при сечовипусканні почуття лихоманки подряпини в горлі (біль в горлі)  Діяти потрібно до появи лихоманки. Увага ! Дуже важливо пити багато рідини, особливо очищеної води. Пийте багато води, щоб позбутися сухості в горлі і очистити легені ( від 1.5 до 3л на день).

ФАЗА 2. Починається з 4-го по 8-й день загострення та характеризується такими ознаками: втрата смаку і / або запаху втома з мінімальними зусиллями біль в грудях (грудна клітка) тисне в грудях біль в попереку (в області нирок) Важливо: вірус вражає нервові закінчення. Також лікарі звертають увагу на потребу розрізняти звичайну втому та задишку: Задишка — це коли людина сидить — не докладаючи ніяких зусиль — і у неї задишка; Втома — це коли людина намагається зробити щось легке і відчуває втому. В такому випадку необхідно багато рідини і вітаміну С. Як пояснюють медики, COVID-19 зв’язує кисень, тому якість крові погана, кисню менше. 5 небезпечних хвороб, які можна переплутати зі звичайною застудою

ФАЗА 3. Цей період лікарі називають зціленням. На 9-й день настає фаза загоєння, яка може тривати до 14-го дня (одужання). Не відкладайте лікування, чим раніше, тим краще! ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ Медики також рекомендують дотримуватися кількох правил профілактики захворювання. Виконуйте наступні інструкції та будьте здорові! Посидьте на сонці від 15 до 20 хвилин. Відпочивайте і спіть не менше 7-8 годин. Пийте мінімум півтора літра води в день. Всі продукти повинні бути гарячими (не холодними). Зверніть увагу на те, що pH коронавірусу коливається від 5,5 до 8,5. Тому все, що нам потрібно зробити для знищення вірусу, — це споживати більше лужної їжі, що перевищує кислотний рівень вірусу.

До такої «рятівної їжі» входять наступні продукти: Банани, зелений лимон → 9,9 pH Жовтий лимон → 8,2 pH Авокадо — 15,6 pH Часник — 13,2 pH Манго — pH 8,7 Мандарин — 8,5 pH Ананас — 12,7 pH Кресс-салат — 22,7 pH Апельсини — 9,2 pH Не зберігайте цю інформацію тільки для себе, поділіться з сім’єю та друзями. В разі загострення стану обов’язково звертайтеся за допомогою до спеціалістів!

 

Leave a Comment