Волинь Новини

У Луцьку просять перевозити «стоячих» пасажирів – звернулися до Кабміну

Луцька міська рада проситиме Кабінет Міністрів України дозволу здійснювати перевезення пасажирів у громадському транспорті (автобус, тролейбус) 75 % від загальної пасажиромісткості, не залежно від рівня епідемічної небезпеки. 

Йдеться про заповнення місць для сидіння та 50 відсотків пасажирів від кількості місць для стояння, передбачених заводом-виробником транспортного засобу. Таке рішення ухвалили, врахувавши численні скарги лучан щодо неможливості доїхати вчасно до місць навчання або ж роботи і у зворотному напрямку, особливо з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00, – повідомляє Луцька міська рада. 

Нагадаємо: зараз діють обмеження щодо перевезення пасажирів, встановлені постановою Кабінету Міністрів України. Відповідно до цієї постанови, пасажири можуть їхати у транспортному засобі лише на місцях для сидіння. Як зазначає начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов, міський транспорт так влаштований, що у ньому передбачені спеціальні платформи для стояння. Тож транспортний засіб може передбачати 50-60 пасажирів, що їдуть стоячи.

“На сьогодні ж при обмеженнях, які діють, складається не дуже добра ситуація для пасажирів і, відповідно, не задовольняє перевізників”, – підсумовує Володимир Степанов.

Варто зазначити, що це вже друге звернення щодо пасажирських перевезень, спрямоване у Кабінет Міністрів України. Перше було підтримане депутатами Луцької міської ради на сесії 9 вересня. Відповідь з Кабміну ще досі не надійшла.

Leave a Comment