Новини

“Народжений у сорочці”: чоловік випав з балкона п’ятого поверху втретє і залишився живим

Як стало відомо, чоловік утретє випадає з балкона на п’ятому поверсі й залишається живим. Причому щоразу це різні балкони. І це не суїцидальні спроби, а випадковість…

«Народжений у сорочці», – так «охрестили» медики 56-річного львів’янина.

Про це повідомляє Високий Замок.

Стан чоловіка медики Львівської лікарні швидкої медичної допомо­ги стабілізували і перевели його у відділення хірургічного профілю. Ка­жуть, загрози для життя немає.

“Як не дивно, такий випадок ста­ється з людиною втретє у житті”, — каже кореспонденту «ВЗ» завідувачка від­ділення анестезіології та інтенсив­ної терапії лікарні швидкої медич­ної допомоги Наталія Матолінець.

 

“Буває, люди у стані алкогольного сп’яніння не втримуються на балко­нах і падають, але у цьому випадку чо­ловік був тверезим, щось розвішував на балконі і впав з нього. Був достав­лений у лікарню у тяжкому травма­тичному шоку. Травмовані усі органи і системи: переломи обох ніг, полама­ний таз, перелом руки, розірвані се­човий міхур, кишківник, травмована грудна клітка, зламане ребро, пневмо­торакс, черепно-мозкова травма… По­передні падіння цьому чоловіку теж за­вдавали серйозних травм. У попередні рази чоловіку оперували внаслідок па­діння обидві ноги, таз, який теж був пе­реламаним…”, – додають у лікарні.

До слова, лікарка зауважує, що порівняно з ін­шими пацієнтами, які мають поєднану складну політравму і перебувають у від­діленні анестезіології та інтенсивної те­рапії, цей чоловік досить швидко вий­шов з вкрай важкого стану. Зараз при свідомості.

 

Leave a Comment