Новини

Уряд передав 62 млн для лікування онхворих на ремонт доріг

Як стало відомо, Кабінет Міністрів передав 61,55 млн грн, передбачених у 2020 році МОЗ за програмою вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, “Укравтодору” для покращення стану доріг загального значення у Львівській області, мовиться в розпорядженні уряду від 21 жовтня, повідомляють “Наші гроші”.

Загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104 752 млн грн. Зокрема, 20 млн грн передали Міносвіти для реставрації головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн грн – Міносвіти на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ, 6 млн грн – Міносвіти на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря на вул. Г. Сковороди, 2 у Подільському районі Києва. Ще 10 млн грн передали Міненерго на реалізацію державного інвестиційного проєкту “Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей”.

Уряд також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого “Укравтодору”. Із 70 млн грн, виділених на будівництво траси М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, 65,77 млн піде на осучаснення сполучення Київ – Суми –Харків (у межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн – також на розвиток доріг у Львівській області.

 

Leave a Comment