Новини

21 кілограм прекурсоровмісних пігулок віз чоловік з Польщі до України

Як стало відомо, за перевезення контрабанди з Польщі судять жителя Рівненщини. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури, передає Радіотрек.

У червні цього року він разом із дружиною перевезли від Польщі до України 21 кілограмів прекурсоровмісних пігулок «Cirrus».

З них подружжя збиралося виготовляти метамфетамін. Однак підозрюваного у перевезені контрабанди затримали й обрали йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У липні слідчий суддя змінив підозрюваному запобіжний захід, відправивши його під домашній арешт. Втім, прокурор не погодився із таким рішенням суду та подав апеляцію. І вже за кілька тижнів підозрюваного чоловіка знову відправили до СІЗО.

Однак, слідчий суддя Рівненського міського суду, не зважаючи на позицію суду апеляційної інстанції, а також доводи органу обвинувачення, 21 вересня повторно ухвалив незаконне рішення про зміну підозрюваному запобіжного заходу.

Втім, ухвалу слідчого судді про зміну запобіжного заходу підозрюваному у перевезенні контрабанди з Польщі в України апеляційний суд Рівненщини скасував вдруге.

До слова, чоловіку загрожує до 12 років позбавлення волі.

Leave a Comment