Новини

Алла Мазур звернулася до українок після перемоги над раком

Телеведуча “ТСН Тиждень” Алла Мазур після перемоги над раком звернулася до українців.

Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Алла Мазур опублікувала пост до Дня боротьби з раком грудей і закликала українок звертати увагу на різні симптоми.

Кілька місяців тому телеведуча розповіла глядачам, що у неї діагностували рак грудей. Після цього вона пройшла курс лікування і змогла перемогти хворобу. Відтоді Алла Мазур ділитися своєю історією і намагається допомогти українкам порадами.

У публікації Алла Мазур зазначила, що дала інтерв’ю для журналу “Marie Claire“, де детально розповіла історію боротьби з раком. Вона підкреслила, що процес лікування був дуже важким і повним болю, проте її історія розповідає більше про перемогу над захворюванням.

“Розмова – не тільки про біду і біль, які традиційно пов’язані в нашій свідомості з онкологією. А про можливість цей збій організму перемогти. А ще краще-попередити.”- написала Алла Мазур.

Телеведуча додала, що виявила захворювання на ранній стадії і саме це допомогло їй остаточно одужати. У зв’язку з цим вона порекомендувала українкам ознайомиться з повною версією інтерв’ю, де Алла Мазур розповіла, на які симптоми слід звертати увагу в першу чергу.

“Корисний подарунок до цьогорічного Всеукраїнського Дня боротьби раком грудей, я вважаю. Варто скористатися. Здоров’я, віри в себе, краси і радості – нам усім” – додала Алла Мазур.

https://www.instagram.com/p/CGkY7fqn_9l/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Leave a Comment