Новини

Збірна України сенсаційно перемогла збірну Іспанії у матчі Ліги націй

Збірна України здобула перемогу у матчі проти збірної Іспанії у четвертому турі Ліги націй УЄФА.

Про це повідомляють #Букви.

Сьогодні, 13 жовтня, між збірними України та Іспанії на НСК Олімпійський відбувся матч в рамках Ліги націй УЄФА. Примітно, що цей матч відбувався з глядачами, проте трибуни були заповнені на 30%.

Матч розпочався о 21:45 за київським часом. Перевага у першому таймі була в іспанців, проте українці вдало захищали свої ворота. У підсумку — до перерви рахунок тримався 0:0.

У другому таймі українці грали більш вільно. На 76-й хвилині українці отримали шанс здійснити контратаку — Циганков пробив у ворота супротивників.

Відео голу:

ідтак збірна України здобула перемогу у четвертому турі Ліги націй. Це перша перемога збірної в турнірі і перша в історії перемога українців над іспанцями.

Вболівальники зустріли цю перемогу бурхливими вигуками та оплесками.