Новини

Шмигаль розповів, що зупинить другу хвилю коронавірусу

Місцева влада, МОЗ та Держпродспоживслужба у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 повинні активніше стежити за дотриманням карантинних обмежень, адже лише суворий контроль допоможе зупинити другу хвилю коронавірусу в Україні.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 30 вересня під час засідання уряду, – інформує ТСН.

Шмигаль, передусім, закликав громадян свідомо ставитися до карантину і дотримуватися вимог, а місцева влада має стежити за цим.

“У нас в Україні, на жаль, черговий антирекорд за кількістю хворих на коронавірус, понад 4 тисячі людей. Загалом в Україні вже понад 50% заповнених місць. Ми спеціально залучили місцеву владу до всіх заходів, пов’язаних з контролем за дотриманням карантинних обмежень. Тільки такий контроль допоможе зупинити другу хвилю коронавірусу. Очікую від Держпродспоживслужби, Міністерства охорони здоров’я, місцевої влади, більш активної роботи, роботи з людьми, роз’яснювальної, комунікаційної”, – наголосив голова уряду.

Нагадаємо, 30 вересня в Україні зафіксували новий антирекорд – 4 027 нових випадків COVID-19, 64 смерті (усього – 4 129) та 2 110 людей, які одужали (від початку пандемії – 92 360).

Leave a Comment