Волинь Новини

На Волині від пневмонії померла вчителька молодших класів

Як стало відомо, у Володимир-Волинському територіально-медичному об’єднанні 25-го версеня від пневмонії померла 48-річна жителька Нововолинська. ПЛР-тест на ковід показав негативний результат.

Цю інформацію повідомляє Район.Медицина.

Як відомо БУГу, жінка працювала вчителем молодших класів у Нововолинській школі №2.

Жінка 1972 р.н. поступила у володимирську лікарню 24-го вересня о 17:40 зі скаргами на високу температуру, кашель, задишку та загальну слабкість.

«Хвору оглянув лікар приймального відділення. Потому її госпіталізували у терапевтичне відділення, з діагнозом «двобічна полісегментарна пневмонія», підозра на COVID-19. На наступний день стан жінки різко погіршився, її перевели у реанімаційне відділення. Лікування проводили згідно з протоколом, з кисневою терапією.
До вечора стан пацієнтки став вкрай важким, лікар-реаніматолог заінтубував хвору та під’єднав до апарату ШВЛ. Стан не покращувався, біля 18:00 вона померла. Результат ПЛР тесту – від’ємний», – повідомила лікарка.

До слова, жителів Нововолинська доправляють у Володимир-Волинське ТМО через те, що у Нововолинській лікарні наразі триває ремонт приймального відділення. Згідно з інструкціями, хворих доправляють в інші медичні заклади області.

Leave a Comment