Волинь Новини

Нові маршрутки будуть їздити Луцьком уже в жовтні

У рамках проекту «Громадський транспорт в Україні», за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку та муніципального внеску Луцької міськради КП «Луцьке підприємство електротранспорту» заакупило 29 нових тролейбусів. Про це повідомляє Справжня Варта.

Переможцем тендеру на постачання нового електротранспорту до обласного центру Волині стало ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», яке розташоване у Луцьку. Угоду на постачання 29 тролейбусів «Богдан» Т701.17 було підписано 27 квітня 2020 року.

«На автоскладальному заводі №1 автомобільної компанії «Богдан Моторс» кипить робота з виготовлення нових тролейбусів для нашого міста. У свій перший рейс нові тролейбуси підуть вже наступного місяця.

Тролейбуси будуть оснащені кондиціонером та будуть адаптовані до потреб людей з інвалідністю. Всього за контрактом наше місто отримає 29 таких тролейбусів – нових, комфортних та екологічно чистих, які мають замінити орієнтовно 70-80 маршруток, тим самим зменшивши їх загальну кількість в місті більше, ніж вдвічі.

Leave a Comment