Новини

Помер безхатько, якого катували юнаки

Від звірячого побиття чоловік впав у глибоку кому і був на штучній вентиляції легень.

У реанімації львівської лікарні швидкої медичної допомоги помер 64-річний безпритульний, якого 12 вересня у Львові жорстоко побили двоє юнаків. Чоловік став другою жертвою, яка померла внаслідок жорстокого знущання. Тепер хлопцям, які закатували безпритульних, загрожує довічне ув’яєзнення.

 

64-річний чоловік помер, так і не вийшовши з коми, повідомила ZAXID.NET завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець. За її словами, чоловік помер минулої п’ятниці, вночі. Шансів одужати у нього практично не було.

“У чоловіка була важка черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеню із крововиливом у мозок, травма тулуба, множинні забійні вогнища по всьому тілу, перелом руки. Він був у глибокій комі на штучній вентиляції легень”, – повідомила Наталія Матолінець.

Нагадаємо, двоє юнаків побили двох чоловіків 12 вересня у закинутій будівлі на вул. Б. Хмельницького У Львові. 70-річний чоловік від отриманих травм помер одразу, а 64-річний чоловік опинився в реанімації.

Слідчі встановили, що до тяжкого злочину причетні 18-річний мешканець Жовківського району і 16-річний львів’янин, їх затримали за кілька годин після злочину.

З’ясувалося, що впродовж трьох днів юнаки знущалися над безпритульними, які жили у закинутій будівлі. Хлопці жорстоко били чоловіків металевими трубами та дерев’яними ніжками від меблів, обливали їх моторним маслом та обсипали сухою будівельною сумішшю. Вони вимагали від безхатьків гроші, а свої дії знімали на телефони – саме ці вилучені поліцейськими відеозаписи і стали основним доказом вини.

Leave a Comment