Новини

“Слуга народу” зробив пропозицію коханій на партійному з’їзді

Як стало відомо, у Слов’янську, прямо під час передвиборчого з’їзду “Слуги народу” в Донецькій області, кандидат в депутати з Краматорська Володимир Алдохін зробив пропозицію руки і серця Катерині Проценко – кандидату в депутати з сусідньої Костянтинівської громади.

Про це пише Gazeta.ua, передає Молодий Буковинець.

Молоді люди познайомилися влітку під час навчання в “Школі місцевого розвитку” – тренінгового проекту для майбутніх депутатів місцевих рад від “Слуги народу”.

Відносини розвивалися стрімко, і вже через два місяці після знайомства Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці.

“Так сталося, що під час навчання я став не тільки “Слуги народу”, а й слугою твого серця. Катюша, кохана, сьогодні я пропоную тобі свої руку і серце. Будь моєю дружиною!”, – з такими словами прямо на сцені Володимир зробив пропозицію своїй обраниці.

Дівчина погодилася. І вже після цією хвилюючої події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

“Я повинна була виступати, розповісти про школу. І тут така несподіванка, такий сюрприз. Це шок! Звичайно я сказала “так”. Ми ж любимо один одного”, – розповіла Катерина.

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів, щоб не відволікатися від виборчої кампанії на підготовку весілля.

Leave a Comment