Волинь Новини

Луцька «Волинь» граючи на своєму полі вилетіла з Кубка України

Мінімально поступившись «Прикарпаттю» з Івано-Франківська, луцька «Волинь» вилетіла з Кубка України – 0:1.

Матч 1/32 Кубка України відбувся 16 вересня на «Авангарді».

Рахунок у матчі на 29 хвилині відкрили гості. Арбітр помітив гру рукою у захисника «Волині» під час кутового та призначив пенальті. До точки підійшов Роман Барчук, розвівши м‘яч та Леванідова по різних кутах – 0:1.

Войтіховський наприкінці тайму міг зрівняти рахунок, але після подачі партнера зі штрафного головою не влучив у рамку воріт. Відзначимо, що це був чи не найперший момент лучан за 45 хвилин.

На 63 хвилині Сімінін ледь не зрівняв рахунок, але удару капітана «Волині» не вистачило точності.

Також міг забивати молодий нападник Кобзар, але і він не влучив у ворота після подачі зі штрафного.

В підсумку, лучани поступилися та вилетіли з Кубка України.