Волинь Новини

На Волині батьки судились через шкільну бійку дітей

Як йдеться у вироку суду, 13 травня близько 20.00 год в с.Піддубці Луцького району між підлітками виникла сварка, під час якої учень 11 класу Піддубцівської загально-освітньої школи I-III ступеня вдарив іншого кулаком в обличчя.

Внаслідок цього дитина отримала легкі тілесні ушкодження у вигляді синця навколо лівого ока, поверхневої рани верхньої повіки лівого ока, субкон`юнктивального крововиливу лівого очного яблука, садна в ділянці крила носа зліва. Батьки постраждалої дитини подали на кривдника в суд, пише видання Волинь.

Підліток на суді визнав, що саме він вдарив товариша та щиро розкаявся у вчиненому. Він попросив вибачення у потерпілого та зобов`язався дотримуватись бездоганної поведінки.

Батьки запевнили, що їхній син не схильний до вчинення правопорушень і що вони мають виховний вплив, у зв`язку з чим клопотали про передачу сина під їх нагляд.

Суд вирішив застосувати щодо одинадцятикласника примусовий захід виховного характеру у виді передачі його під нагляд батьків терміном на рік.

Leave a Comment