Волинь Новини

Як ФК «Волинь» не змогла обіграти сільську команду. (ВІДЕО)

Суперником луцької «Волині» у другому турі Чемпіонату України з футболу в Першій лізі був новачок другого за силою дивізіону вітчизняного футболу – клуб «ВПК-Агро» із села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровщини.

У першому турі і «Волинь», і «ВПК-Агро» зазнали поразок із однаковим рахунком 2:3. Тож обидвом командам було що доводити – і собі, і вболівальникам.

Лучани розпочали поєдинок дуже активно. Проте забити зуміли лише всередині першого тайму. Гол-красень на рахунку Віктора Хомченка. Так-так, того самого Віктора Хомченка, якого Віталій Кварцяний свого часу «озброїв саперною лапаткою» і «відправив в АТО».

А ось другий тайм формальні господарі поля почали значно активніше. І таки зуміли зрівняти рахунок: гол на рахунку Івана Будняка.

Нічия 1:1 – і у «Волині» одне набране очко після двох стартових турів. Якось аж надто скромно як для команди, яка ставить за мету вихід в УПЛ…