Волинь Новини

У Луцьку школа №13 замість нового спортзалу отримала нового директора

У Луцьку з початком нового навчального року школа №13 отримала нового директора Людмилу Лавренюк, хоча учні та вчителі закладу сподівалися отримати новий спортзал.

Про це інформує«ВолиньUA».

Це – єдиний заклад у Луцьку, де відсутній спортзал. Сама споруда школи перебуває в поганому стані. Однак, на будівництво нового корпусу потрібні значні кошти. Спочатку добудова школи вартувала 72 млн гривень. Але вже зараз вартість зросла до 100 млн гривень.

Щоб привернути увагу до проблем закладу, батьки наприкінці минулого року організували страйк. Проте фактичним наслідком страйку стало звільнення директора школи Романа Ващука, який користувався підтримкою батьків.

У липні 2020 року в управлінні освіти провели конкурс на обрання нового директора №13 школи. Оскільки склад комісії, яка затверджує директорів шкіл, формується за принципом провладно-чиновницької більшості, результати конкурсу були прогнозовані. Новим директором обрали Людмилу Лавренюк. Цікаво, що Людмила Лавренюк раніше працювала не в Луцьку, а у селі біля міста.

1 коментар

  • З такою «керівнивничкою» як Лещенко, нічого корисного в сфері освіти в Луцьку не буде!!! Тільки і може як звільняти …. Краще б шукала гроші на добудову шкіл !!!!

Leave a Comment