Новини

Шмигаль вважає, що українці самі собі повинні забезпечувати пенсії

Глава Кабінету міністрів України Денис Шмигаль зазначив, що з огляду на наявні в державі фінансові ресурси громадяни України самостійно повинні забезпечити собі пенсії.

Згідно з його заявою, створення фондового ринку для бізнесу та фізичних осіб є пріоритетом для уряду української держави.

Шмигаль також заявив:

«Нам потрібно створити Фондовий ринок для бізнесу та фізичних осіб на території України. Саме тому цей ресурс, який ми шукаємо ззовні, а в Україні лежать мільярди доларів. З цієї причини це є пріоритетом. Ми будемо займатися цим ».

Крім того він зазначив, що з урахуванням наявних в державі фінансових ресурсів українці самостійно повинні забезпечити собі пенсії.

Денис Шмигаль додав:

«Реально розуміючи демографічний прогноз розвитку України, я розумію, що для більшості тих, хто сидить в цьому залі, сучасна пенсійна система не зможе забезпечити пенсію, навіть тисячу гривень. Ми зобов’язані перейти на накопичувальну ».

1 коментар

  • Якщо я сам повинен собі відкладати на пенсію, тоді чому і для чого я повинен сплачувати якісь податки, утримання в пенсійні фонди та ПДВ, платіть європейські зарплати ( 1500-3000євро) і я зможу забезпечити собі старість!

Leave a Comment