Волинь Новини

На Волині проведуть навчальні військові бої з елементами розвідки, тактики, вогневої та медичної підготовки

У Камінь-Каширському районі проведуть військові збори територіальної оборони.

Нарада щодо підготовки до військових зборів територіальної оборони у районі відбулася вчора під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Михаліка, – передає Вісник.

Учасники наради обговорили питання благоустрою наметового містечка, що розташовуватиметься на території гідрологічного заказника місцевого значення «Озеро Озюрко», функціонування польової кухні, пересування військовослужбовців по території району під час навчання та низка інших питань.

Камінь-Каширський районний військових комісаріат запрошує всіх небайдужих громадян, бажаючих отримати новітні навики ведення бою в польових умовах, ведення гібридної війни та захисту району, а також навики розвідувальної, тактичної, вогневої та медичної підготовки.

Відповідно до плану проведення навчальних зборів з практичним призовом резервістів оперативного резерву другої черги і військовозобов’язаних у Збройних силах України у 2020 році та розпоряджень командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід», навчання відбудуться з 19 по 26 вересня 2020 року. Тактичні навчання (навчальні збори) з управлінням батальйону територіальної оборони та його стрілецької роти (військова частина А7060) сформовані на базі Камінь-Каширського районного військового комісаріату.

Leave a Comment