Новини

У МОЗ повідомили, скільки масок на день знадобиться дитині у школі

На думку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, дитині буде достатньо однієї одноразової маски на день у школі. 

Про це очільник міністерства сказав під час брифінгу, передає «Українська правда».

Таку кількість Степанов аргументує тим, що одноразову маску можна використовувати лише три години за умови безперервного носіння.

При цьому міністр зазначив, що учням не потрібно одягати захисні маски під час проведення занять.

«Якщо дитина користується звичайною одноразовою маскою, то їй достатньо однієї маски на день. Тому що вона не постійно в ній. Можна покласти маску в кишеню, коли починається урок, а на перерві – одягнути знову.  Крім того, зараз є багато тканинних масок. Коли дитина прийшла додому цю маску потрібно випрати та попрасувати», – додав глава МОЗ.

У нових рекомендаціях зазначено, що учні 1-4 класу можуть можуть приходити у школу чи пересуватися без масок чи респіраторів.

При цьому в Центрі громадського здоров’я зазначають, що маски рекомендовано носити всім учням, якщо вони роблять це правильно.

«Те, що можна не носити – не означає, що носити не рекомендовано. Рекомендації для всіх залишаються однаковими. Якщо дитині правильно пояснити, і вона буде носити і користуватися маскою правильно, то звичайно, що маску рекомендовано носити. Єдиним винятком є діти до двох років», – пояснив фахівець з інфекційного контролю ЦГЗ Роман Колесник.

Leave a Comment