Новини

Цвіль і тіснота: українка показала, в яких умовах живуть заробітчани у Польщі

Рівнянка Ілона Грешнова поїхала на роботу у Польщу. Дівчина потрапила у складну ситуацію і зараз почала «війну» з роботодавцем.

Зокрема, 8 серпня Ілона Грешнова написала на своїй сторінці у Фейсбук таке:

От скільки б страшилок не блукало мережею та ЗМІ про реальність і «казковість» роботи за кордоном, а люди все одно їдуть як не гребти золото лопатою, то хоча б заробити принаймні більше, ніж можливо на місці…
А люди все одно їдуть, хтось свідомо нелегально, а хтось таки намагається знайти надійних посередників, щоб все було добре і надійно. Не завжди, але часто очікування та обіцянки розбиваються об реальність.

Сьогодні страшилка з мого досвіду.

Відразу було відкинуто сумнівні пропозиції з просто казковими умовами і оплатою, а також ті, що писали як діти з помилками, або хотіли відразу передоплату.
А тут з’явилась фірма, яка влаштовувала людей на мою стару роботу в Україні, в них були й інші вакансії, в тому числі і за кордоном.
Компанія займається ректрутингом, аутсортингом і ще якимись розумними словами, а якщо коротко – повідомили, яка є робота, зробили та відправили запрошення і адресу місця обсервації, а також надали контактний номер координатора.

Обіцяли 13,5 злотих за годину, житло безкоштовно, але 6 злотих за день за комунальні витрати. Проживання у квартирах, або хостелах максимум по 4 людини в кімнаті. І не дивлячись на таку роботу — теплу температуру (16-20) на місці роботи.
Вакансія така.

На неї ж нам і були зроблені документи.

От лише далі перекинули на їхнього партнера в Польщі – PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon Poland.

Дорога, місце обсервації – 3-х кімнатна квартира, де все є, по 2 людини в кімнаті.

Все саме так, як має бути.

До останнього дня обсервації, коли було повідомлено, що з роботою щось в них там пішло не так і туди, де робили документи, набору не має.
Щоб не чекати та не сидіти без роботи координатор запропонував на завод, де потрібно пакувати огірки в банки, навіть обіцяючи ставку трохи більшу, ніж мала бути на морозиві.
Забрали відразу вночі після закінчення обсервації.

Робота у Nowe Gajęcice – село, в якому навіть не всюди ловить мережа польського оператора, магазину з продуктами в радіусі найближчих 15 км теж не було.

Умови проживання — на фото.

До слова, компанія відреагувала на пост дівчини і надіслала їй відповіді.

Там їй заявили, що, ймовірно, вона працює таємним агентом на конкурентів Pajmon Poland Centrum Pracy Tymczasowej, щоб заплямувати їхню репутацію. Мовляв, дуже грамотно дівчина пише, а це не схоже на рівень інтелекту тих людей, які їдуть на заробки.

На це дівчина відповіла таким коментарем:

Отже, як бачимо, автор коментарів не може повірити в те, що я от така прям молодець, що може на андроїді писати такі тексти і з розумовими здібностями ніби все в порядку…Лише прикро, що в нього не виникає асоціації розуму, вміння грамотно відстоювати себе, пояснювати думку і людиною праці… Ви вважаєте, що можна бути лише недалеким, якщо йти на фізичні роботи? Не розумію в чому проблема… В тому що я хочу працювати? Чи в тому що я пишу в себе на сторінці те, що вважаю за потрібне, при чому намагаючись не вішати ні на кого ярликів і не робити видуманих суджень? До речі, на правах реклами, можу запропонувати себе як інтелектуального працівника. Є зацікавлені? ​

 

Leave a Comment