Новини

У Путіна пояснили, куди летіли затримані в Білорусі військові найманці “Вагнера”

У Путіна пояснили, куди направлялись затримані в Білорусі найманці “ПВК Вагнера” та вимагають їх відпустити.

У Кремлі висловили стурбованість тим фактом, що вже третій день  затриманим в Білорусі бойовикам “ПВК Вагнера” не надали  консульський доступ. Більш того, Росія вимагає від Білорусі відпустити затриманих, – передає Znaj.ua.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляють російські ЗМІ.

“Ми сподіваємося і навіть впевнені, що в найближчий час наші білоруські колеги розберуться з цим інцидентом і відпустять російських громадян”, – сказав Пєсков.

Дмитро Пєсков

За його словами, затримання російських громадян в Білорусі не зовсім відповідає “союзницьким відносинам Москви і Мінська”.

Представник Кремля спробував пояснити, як затримані опинились в Білорусі. За його словами, найімовірніше затримані є співробітниками  “приватного охоронного підприємства”, які летіли транзитом в Стамбул, але залишилися в Білорусі, тому що “запізнилися на рейс”.

“Що стосується інформації про обставини перебування цих громадян, то зараз ми вже з високою часткою впевненості можемо сказати, що ці російські громадяни приїхали проїздом в Білорусь. Вони повинні були летіти в іншу країну транзитом, їх перебування ніяк не пов’язане з самою Білоруссю чи з білоруськими справами”, – сказав Пєсков журналістам.

“Вони не мали при собі нічого протизаконного і не робили ніяких протизаконних дій”, – додав Пєсков.

 

Leave a Comment