Волинь Новини

У Луцьку за парковку тепер доведеться платити

Луцькі депутати затвердили ставку збору за місця для паркування транспортних засобів на території обласного центру та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

Про це стало відомо сьогодні, 10 липня, під час засідання дистанційної 86 позачергової сесії Луцької міської ради, – повідомляє ІА Волинські новини.

Так, у відповідності до проєкту рішення, ставка збору за користування місцями для паркування встановлюється за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у розмірі 0,015 відсотка від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року, за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.

Інші елементи збору за місця для паркування транспортних засобів (платники збору, об’єкт та база оподаткування, порядок обчислення та строки сплати податку, податковий період) та відносини, що виникають у сфері справляння збору, визначатимуть згідно з Податковим кодексом України.

Контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податку здійснюватиме ГУ ДФС у Волинській області.

Leave a Comment