Важливо Волинь Новини

Люди повинні змиритися. Волинська ОДА про укрупнення районів. (ВІДЕО)

Дві з половиною години жителі Маневицького району зупиняли рух транспорту на перехресті автошляхів поблизу села Оконськ. На міжнародній трасі Київ-Варшава та автодорозі Луцьк-Дольськ відбулася мирна акція протесту.

Люди — проти поділу Маневицького району і приєднання його до сусіднього Камінь-Каширського, розповів учасник акції, голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко, – передає Суспільне.Волинь.

“Ми географічно не лягаємо в сторону Камінь-Каширського району. Ми більше лягаємо до Луцького або Ковельського районів. 4 населені пункти, дві сільські ради Камінь-Каширського району, які перебувають на відстані 30 кілометрів — Тоболи, Нові Червища, Старі Червища, Рудка Червинська, 3800 осіб доєднуються до Прилісненської ОТГ. Люди воліють доєднатися до нас, бо розміщені краще. Вони їздять лікуватися у нашу лікарню”, – говорить Ігор Терещенко.

Люди повинні змиритися. Волинська ОДА про укрупнення районів

На акцію зібралася понад сотня людей, сказав заступник начальника Маневицького відділу поліції Олександр Шолкович. Представниця відділу регіональної політики і питань децентралізації облдержадміністрації Ірина Лебедюк розповіла: розглядали три варіанти поділу Волинської області.

Люди повинні змиритися. Волинська ОДА про укрупнення районів

“Відповідно до усіх трьох у нас було визначено Камінь-Каширський район з центром у Камені-Каширському. За третім варіантом Маневицький район частково, окрім Колківської ОТГ мав увійти до Камінь-Каширського району. Відповідно за основу було взято саме цей варіант. Люди повинні змиритися, або зрозуміти, що центр району — це не є так, як колись в Радянському Союзі, центр значить усі послуги саме там. В даному випадку послуги, які отримуватиме населення будуть проводитися на місцях в ОТГ, – каже Ірина Лебедюк.

1 коментар

Leave a Comment