Волинь Новини

Землю на території Центрального ринку у Луцьку поділять на чотири частини. ВІДЕО

Земельну ділянку площею більше двох гектарів, на яких нині розташована частина Центрального ринку в Луцьку, поділять на чотири частини.

Таке рішення сьогодні ухвалили члени земельної комісії міста, повідомляє Суспільне Волині.

Представники Облспоживспілки і підприємці ринку під стінами Луцької міської ради влаштували акцію протесту.

За словами поліцейського Юрія Сидорука, пікетувало раду майже дві сотні людей. Дотримання порядку забезпечували поліцейські.

Голова правління Облспоживспілки Марта Кандиба каже: нині триває два судові спори – щодо цієї землі і дій міської ради.

“Враховуючи, що судовий спір іде, є один кадастровий номер, вони хочуть поділити цю земельну ділянку, зробити з неї 4 земельні ділянки, зареєструвати в земельному кадастрі 4 земельні ділянки, тоді немає предмету спору. Кадастровий номер цієї ділянки зникає з реєстру. І навіть якщо рішення Верховного суду буде на нашу користь, вже немає цього кадастрового номеру”, – каже вона.

Землю на території Старого ринку у Луцьку поділять на чотири частини. ВІДЕО

Представник юридичного департаменту міської ради Андрій Максим’як крозповів: після поділу землі можна буде змінювати її цільове призначення. З його слів, пів гектара передбачені для надання в оренду Облспоживспілці, оскільки там є їхні об’єкти нерухомого майна. Решта буде використовуватись для облаштування туристично привабливої території.

“Об’єкт зареєстрований в реєстрі як єдиний майновий комплекс. Однак, до всього об’єкту не входить все те майно Споживспілки, яке в них є на тій ділянці як нерухоме. Тобто сюди не входить асфальтно-бетонне покриття, мощення з бруківки. Про це було сказано в постанові касаційного суду. Те рішення, яке сьогодні було прийнято комісією, відповідає закону, є таким яке міська рада уповноважена приймати”, – пояснив Андрій Максим’як.

За поділ землі члени комісії проголосували одноголосно. Питання винесуть на розгляд депутатів на сесії, що відбудеться другого липня.

1 коментар

  • «Туристично приваблива»?
    Там ніколи не буде «туристично привабливої» території. Землю продали особини, котрі захопили владу в місті.
    Не збираємось чекати на турецький тц чи маєтки заможних осіб.

Leave a Comment