Новини

Актор Єфремов: «Я – артист, клоун, а не опозиціонер»

Російський актор Михайло Єфремов, який спровокував смертельну ДТП в Москві, розповів про роль політики в його кримінальній справі та похвалив президента Володимира Путіна.

Про це повідомляє Mk.ru з посиланням на слова адвоката артиста Ельмана Пашаєва, пише “Главком“.

Правозахисник прийшов провідати Єфремова 26 червня, щоб дізнатися про самопочуття актора.

«Справа в тому, що мені регулярно телефонують ваші колеги-журналісти з України і задають різні питання про те, чи не бачу я збігів у тому, що фатальна ДТП за участю Михайла відбулася напередодні виборів. Деякі з них вважають кримінальну справу політичною і висвітлюють цю трагедію саме в такому ключі. Природно, про це я поставив в курс свого підзахисного і поцікавився, яку позицію займає він сам. Михайло відповів, що в його справі немає жодного політичного підґрунтя. За кермо ні Путін, ні хтось інший сідати в той вечір не просили», – розповів Пашаєв.

Сам Єфремов зазначив:

«Де я і де політика? Я не маю відношення до опозиції, не маю відношення до політики. Нічого не маю проти особистості Путіна. Чому я повинен погано ставитися до людини, яка нас годує – нас, людей мистецтва, діячів кіно. Адже всі ми пам’ятаємо, в якому занепаді була культура раніше», – заявив актор.

Він також зазначив, що в політичній частині з приводу внесення змін до конституції РФ він не розбирається, тому не може нічого сказати. Однак добре ставиться до соціальної підтримки, яка буде гарантована в разі прийняття змін.

Пашаєв також попросив прокоментувати Єфремова його скандалі вірші, які опубліковані на YouTube-каналі «Громадянин поет».

Leave a Comment