Важливо Новини

У МОЗ пояснили, за яких умов в Україні припиниться зростання кількості хворих на COVID-19

В Україні у разі дотримання громадянами визначених протиепідемічних правил припиниться зростання кількості випадків COVID-19. Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на брифінгу.

За його словами, у більшості європейських країн громадяни суворо дотримуються протиепідемічних правил. «Виконання цих правил не є важким – вони дуже прості: ти заходиш в будь-яке приміщення, ресторан, в будь-яку будівлю, в ліфт і просто надягаєш маску. Якщо ти десь на вулиці, кудись йдеш, і заходиш в супермаркет, ти, окрім маски, ще дотримуєшся соціальної дистанції в 1,5 метри, користуєшся антисептиками. Це неважко, але дотримання цих правил знижує ризик інфікування коронавірусною хворобою і знижує його суттєво», – заявив він.

Степанов також відзначив, що в європейських країнах достатньо суворо контролюється дотримання цих правил, як з боку власників закладів, так і зі боку відповідних контролюючих органів.

Він додав, що МОЗ теж звернулося до контролюючих органів з проханням встановити більш суворий контроль за дотриманням українцями карантинних обмежень.

«Для нас це дуже важливо. Якщо ми будемо дотримуватись цих неважких, дуже простих правил, ми теж побачимо зовсім інші цифри, і у нас не буде такого зростання випадків коронавірусної хвороби», – підкреслив міністр.

Leave a Comment