Волинь Новини

У Луцьку вирішили перенести святкування Дня молоді

У Луцьку перенесуть святкування Дня молоді на 12 серпня.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, – передає Волинь24.

Нагадаємо, що цьогоріч святкування Дня молоді запланували у спальному районі міста на проспекті Молоді. До цієї ідеї попередньо погодилися долучитися молодіжні громадські організації, спортивні установи, мистецькі об’єднання, молодіжні працівники та працівниці нашого міста.

Згідно з попереднім плануванням, під час святкування передбачене функціонування трьох напрямків: мистецтво, спорт та громадянське суспільство. Загалом мова йде про більше 20 локацій на різні смак та види активностей. У День молоді ви зможете зіграти у вуличний волейбол, фрізбі, настільні ігри, флорбол, взяти участь у спортивних естафетах та повправлятися у стрільбі з луків, виїхати на проспект на роликах, скейтах чи самокатах, відвідати літературні та мистецькі події, пройти квест «Цілі сталого розвитку» тощо.

«У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією, святкування Дня молоді вирішено відтермінувати та перенести на 12 серпня – Міжнародний день молоді. До того часу триватиме дистанційне планування та підготовка сценарію, тому усі охочі долучитися можуть писати та телефонувати нам щодо пропозицій. За декілька днів опублікуємо інформацію про набір в робочу групу (оргкомітет)» – йдеться у повідомленні.

Leave a Comment